top of page
0000.jpg

Про школу «Радоскул»

Галина Мельник

Засновник школи, вчитель української мови та математики, методист

Чому я вибрала альтернативну освіту

У державній школі я працювала короткий час, і коли там навчалася моя старша донька, я остаточно зрозуміла, що не хочу такого навчання для молодшої.

Школа, де всіх стрижуть під одну гребінку, дитина, яка має вчитися через страх поганої оцінки, вішання ярликів: розумний/ нерозумний, ледачий, погані батьки тощо — це тільки травмує і пригнічує дітей та аж ніяк не робить їх щасливими.

Та і взагалі в нашій системі освіти про щастя чомусь не йдеться. Це ніби буде потім, коли їх навчать, коли вони стануть дорослими. Але відомо, що це щастя потім так і не з'являється. Однак всі ми чомусь із цим погодилися.

Проте інших шкіл 10 років тому не було. Тож у мене з'явилося рішення навчати свою молодшу доньку самостійно, створити таку школу, де буде повага до дитинства, умови, в яких діти будуть вчитися розуміти себе та інших, опановувати знання свідомо і з бажанням.

Я рада, що дедалі більше батьків долучаються до такої освіти, що мої колеги та однодумці в школі «Радосвіт» створюють середовище, в якому діти й дорослі почуваються впевнено і комфортно, мають можливість отримувати різний досвід і вчитися на своїх помилках, де їх приймають такими, як вони є, і цінують кожного як особистість. Вірю, що навчити можна кожну дитину, не принижуючи її гідності.

Аріна Черникова

Співзасновник школи, відповідальна за розвиток школи та маркетинг

Чому для мене так важливо зробити нашу школу найкращою?


Рік тому я залишила кар'єру в Національному банку та закінчила 20-річний шлях у маркетингу, щоб приєднатися до «Радосвіту». Для мене це дуже особистий проєкт, адже йдеться про моїх дітей, двох чудових дівчаток 7 та 10 років. Я ніколи не уявляла їх у державній школі, адже свого часу отримала надто багато травм. Все, що я пам'ятаю, – це постійний стрес, сльози, приниження. Як результат – алергія до навчання на все життя. Довгі роки навчання і школа асоціювалися в мене лише зі стресом. Звісно, я не хотіла, щоб і діти повторили мій досвід.

Я довго вибирала школу для своєї Аліси. На той час їй було 5. До цього ми не могли віддати її у садочок. Перебрали багато різних закладів, але вона всі садочки відкидала будь-яким способом: постійно хворіла, плакала, просила залишити її вдома. З «Радоскул» відбулося диво. З першого дня вона сказала, що буде ходити в цю школу. І відтоді відвідує заняття із задоволенням. Це для мене найголовніше.

Тому «Радоскул», на мою думку, – це місце, де щасливі діти отримують знання без стресу та навчаються із задоволенням.

Зараз мої доньки навчаються в онлайн школі "Радоскул", оскільки на цей час ми перебуваємо у Німеччини.

photo_2021-02-25_10- (2).jpg

Наша основа

Гуманна педагогіка

  • ненасильницька комунікація

  • емпатія

  • повага до дітей

  • професійність та вмотивованість педагогів

DSC_4597.jpg

Акцент на розвиток навичок, актуальних для майбутнього

  • критичне мислення

  • комунікація

  • креативність

  • проєктна діяльність

Особливості

bottom of page